Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Informační portály

Karlovarský kraj

MAS Kraj živých vod

Univerzální překladač

 

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

SKOKY

SKOKY 1Vážení a milí příznivci Skoků,
v sobotu 10.8. jsme pro Vás připravili koncert dvou skvělých písničkářek. Ve Skokách se ve společném programu představí Martina Trchová a Prune.

Martina Trchová, jedna z nejvýraznějších osobností naší písničkářské scény, je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt. Martina je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, věnuje se výtvarnému umění a společně s Adamem Kubátem vystupuje s programem písní Zuzany Navarové. Ten byl před několika lety také součástí letní nabídky Živých Skoků. Martina občas vystupuje také ve dvojici s brněnskou písničkářkou Lucií Krpalovou alias Prune. Ta před dvěma lety vydala výborné debutové album Kruhy. Společný koncert Martiny Trchové a Prune je zdařilým pódiovým propojením jejich jinak samostatné tvorby. Takto se představí i ve Skokách.

Článek s dalšími odkazy je na našem webu - http://www.skoky.eu/clanky/aktuality/martina-trchova---prune---koncert-v-sobotu-10.8..html
Obsahuje také dvě zdařilá videa!

A na závěr ještě obvyklá prosba - pokud potkáte po cestě do Skoků za obcí Polom snímatelný ohradník natažený přes cestu, sejměte jej prosím za rukojeť a pak vraťte zase zpět na místo, děkujeme!

Těšíme se na Vás.

Za spolek Pod střechou
Petr Linhart, tel. 776 359 319

Datum konání: 10. 8. 2019 začátek od 11:18

Místo konání: Skoky, Žlutice

Typ akce: církevní

Organizátor: Neuvedeno

Zdroj: Město Bochov


Vytvořeno: 7. 8. 2019
Poslední aktualizace: 7. 8. 2019 11:20